Всеукраинский трезвый пробег Дня Независимости ( 24 августа 2013года, г.Чернигов)

В цілях відродження у нашому суспільстві тверезого способу життя ТВЕРЕЗА УКРАЇНА 24 серпня проведе Всеукраїнський тверезий пробіг, присвячений Дню Незалежності України: "ЗВІЛЬНИСЬ від АЛКОГОЛЬНОГО та ТЮТЮНОВОГО РАБСТВА! СТАНЬ НЕЗАЛЕЖНИМ!".

В цілях відродження у нашому суспільстві тверезого способу життя ТВЕРЕЗА УКРАЇНА 24 серпня проведе Всеукраїнський тверезий пробіг, присвячений Дню Незалежності України: «ЗВІЛЬНИСЬ від АЛКОГОЛЬНОГО та ТЮТЮНОВОГО РАБСТВА! СТАНЬ НЕЗАЛЕЖНИМ!».

 

24 серпня у всіх куточках України відзначатиметься День Незалежності. А чи незалежна насправді наша Батьківщина? Не є таємницею той факт, що близько третини українців палять, а більше 90 відсотків дорослого населення з тією чи іншою періодичністю вживають алкоголь. Виходячи з цього, виникає запитання: хіба може бути незалежною країна, більшість громадян якої не уявляють своє життя без шкідливих звичок? Однозначно ні!Поки нація деградує і вимирає від алкоголю та інших наркотиків, виробники цієї отрути продовжують рекламувати свої вироби на основі патріотизму і любові до України.Акція пройде без будь-яких політичних прапорів.Враховуючи всі вище перераховані факти, в цілях відродження у нашому суспільстві тверезого способу життя ТВЕРЕЗА УКРАЇНА 24 серпня проведе Всеукраїнський тверезий пробіг, присвячений Дню Незалежності України: «ЗВІЛЬНИСЬ від АЛКОГОЛЬНОГО та ТЮТЮНОВОГО РАБСТВА! СТАНЬ НЕЗАЛЕЖНИМ!». Акція відбудеться в багатьох регіонах і матиме різноманітні форми.
Организатор:  Черниговская общественная организация «Трезвый Чернигов», общественное движение «Трезвая Украина»
Контактное лицо: Павел Золотарь, м.093-832-11-11, т.93-70-05, pavlozolotar@gmail.com
Мероприятие в соцсетях: FaceBook.com , VK.com

Трезвый Чернигов — участие в акции «Всеукраинский ВЕЛОДЕНЬ — 2013»

В Чернигове 26 мая 2013 года прошёл традиционный праздник велосипедистов «Всеукраинский Велодень 2013». Среди участников акции были активисты Трезвого Чернигова.

2013-05-26--Veloday2013-02-DSC06745  2013-05-26--Veloday2013-04-DSC06747  Continue reading